TEKNOLOJİ VE RADYO

TEKNOLOJİ VE RADYO

admin     03-12-18     GENEL     TEKNOLOJİ VE RADYO     1410 Defa Okundu

TEKNOLOJİ VE RADYO

Radyo Haber Sitesi Gungorenfm

Radyo Haber Sitesi Gungorenfm

Mobil Radyo Haber Sitesi Gungorenfm son Teknoloji ile Müzik Haber Eğlence Yarışma Sohbet Muhabbet samimi dostluk arkadaşlık Engelsiz hayata pozitif Farkındalık katarak siz Radyo dinleyicilerini yeni atmosfer ortamında klavye de tamamen gerçek haberleri sizlerle paylaşmayı hedefledik. Bu gelişmeler neler olacak zamanlar hep birlikte farklı atmosferin keyfini yaşayacağız. Sohbet, Chat, Radyo, Haberlerinin gerçek adresi olacak Gungorenfm elinizdeki Android, İphone, İpad, Tablet cihazlarınızdan sadece adresimize bağlanarak; Sevdiklerinize İstek panelimizden Türkü, Türk sanat müziği, Pop, Slow, Özgün müzik istediğiniz her çeşit müziği sevdiklerinize hediye ederek keyifli zaman geçirebileceğiniz ortamı sizlerle paylaşmanın mutluluk verici haklı gururnu yaşayacağız.

Gungorenfm Radyo Haber Sitesi

Gungorenfm Radyo Haber Sitesi

Gungorenfm Radyo Haber Sitesi

Teknolojinin sunduğu imkanlarla bizler sizleri buluşturuyoruz;  Normalde farklı şehirlerde bulunan insanlarla sohbet etme şansımız az oluyor. Artık farklı Şehirler de Ülkeler de yaşayan insanlarla bir arada olup Müziğin Sohbetin tadını Chat ederek yaşamanın keyfini sürdürmeniz için Gungorenfm de doğal samimi yürekli İnsanlar bir araya gelerek güncek gündem dahilinde seviyeli ortam oluşturup bilgi birikimlerini paylaşıyorlar. Daha önce de bu alanda deneyimli yönetim ekip arkadaşlarımız sizlere teknik destek sunma konusunda gönüllü özverili çalışmalarla günün her saatinde online olup sizlere destek sunmayı kutsal vazife anlayışıyla bu ortamda görevlerinin hakkını veriyorlar üstelik tamamen doğal kişilikler cinsiyetler.

sohbet odaları

Radyo Haber Sitesi Sohbet Odaları

Radyo Haber Sitesi Sohbet Odaları

Bizler iddalıyız kendi alanımızda marka olma yolunda bilgi birikimlerimizi , teknolojiyi kullanarak sizlerin kalbinde taht kurmaya talibiz ve bunu başaracağız iddalıyız. Dostluk, Arkadaşlık, aşk, muhabbet beklenen özlenen hayal edilip ulaşılamayan ortamı kurduk. Hayatın akışında yorgunluğumuzu paylaştığımız bal tadında ortam Gungorenfm sizlere sağladı. Teknolojinin insanla buluştuğu dünya da sizleri bekliyoruz.


Etiketler: , , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?