Tasavvuf Sohbet Chat Odaları

Tasavvuf Sohbet Chat Odaları

admin     27-11-21     Chat, Mobil, Parasız Sohbet Siteleri, RADYO FM, Sohbet, Sohbet Kanalları, Sosyal Sohbet, Tasavvuf Sohbet Odaları     Tasavvuf Sohbet Chat Odaları     228 Defa Okundu

Sohbet odalarında olmak , chat kurmak , alem içine karışmak , tutku ile başlar ise o tutku benim tutkum olarak adlandırılmaktadır. Sanal alem de olan herkesin bir tutkusu ve bir beklentisi vardır. Bu beklenti bazen insanı hoşnut eder , bazen o beklenti insanı kasvet verir.

Dünya geneli kapsamasında bu anlamda alışıla gelmiş olduğumuz sohbet tamamen iki kişinin aslında en iyi şekil de anlaşması ile olur. Bu anlaşma bizi memnun etmesi halinde beraberlikte olduğumuz eş, dost , sırdaş , arkadaş ile olmak bizi mutlu eder. Cet alemi ortasında söylenen sözlerin sahibi biz olduğumuz için kırıcı olmaktan kaçınalım.

Her söz yerine gider ama giderken ya mutlu eder yada üzer unutmayalım. Dost hane olarak kurmakta olduğumuz sohbet ile cet bizim anlayışımızı sergilesebde o anlayıştan doğan tüm prensipler ile hayatımıza devam ederiz. Chat odaları , sohbet odaları bize bizi tanıtan belkide insanları daha iyi tanımamıza vesile olandır.

SOHBET ODALARI

Dosta dost olan , arkadaşa arkadaşça kalan en güzel yerde olmak bizi bize daha hissettirmektir. Tatlı sohbet , herkesin aradığı sohbet tadında bir tatlı sohbettir. Herkes sohbet arayışında ama tatlı sohbeti bazısı bulamaz.

Bizim burada olan amacımız sohbet amacında iken tatlı sohbet ile hayatımızın , günümüzün çok tatlı geçmesini sağlamak istememizdir. Sohbet ne kadar güzelse , arkadaşlar ne kadar özelse o mana bize en iyi gelecektir. Burada herkes sohbet ederek birbiri ile tanışmakta , herkes kendisine yakın gelen ile özel de sohbet etmektedirler.

GÖZDEN IRAK SOHBET ODALARI

Gözden ırak dediğimiz arkadaşımız , aşkımız , dostlarımız bize yüreklerimize kadar girerek en yakından bizlere kendilerini hissettirmektedir ler. Bunu biz iyi taşımalı ve o yönde en iyi şekilde muamele etmeliyiz. Bizim burada olan gayemiz sohbet etmek , cet yapmak , cet ederken gönül alarak ortam kurarak sohbet etmeye devam etmektir.

Sözler gidici ama izi kalıcıdır. Sonsuz bir sevda dır sohbet. Sonsuz bir rüya dır muhabbet. Bitsin istemediğimizdir dostluklar. Hayatın acı anlarını sohbet ederek atlattığımız arkadaşlar var oldukça sohbet tat verir ve neşeli sohbet haline gelir. Bende sohbet sever olarak sohbet etmekten mutluluk duymaktayım.

Sizlere sağlık , esenlik diler sizleri size emanet ederken en güzel anlar ve yarınlar sizler ile beraber olsun. Kalın sağlık ile sevgili dostlar. Umarız tekrar görüşmek üzere hoşça kalın..


Etiketler: , , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?