Seviyeli Sohbet İslami Muhabbet Odaları

Seviyeli Sohbet İslami Muhabbet Odaları

admin     09-12-21     Chat, Din Chat Odaları, Din Sohbet Odaları, Dini Sohbet Mirc, Gungorenfm, Hoş Dini Sohbetler, Hoş Sohbet, İslami Chat, İslami Chat Evlilik Sitelerİ, İslami Chat Odaları, İslami Sohbet, İslami Sohbet Chat, Seviyeli Sohbet İslami Muhabbet Odaları     Seviyeli Sohbet İslami Muhabbet Odaları     205 Defa Okundu

Seviyeli chat ve İslami sohbet platformundan dost hane selamlar olsun. Seviye , seviye insanın olmazı , kişilerin sohbet tarzı olmalıdır. İnanç , din , İslam saygıyı ön planda tutmalıdır. Her kim saygı da kusur etmesi ise saygı görür.

Toplum içerisinde bir insanı rencide etmek kişinin saygısız olduğunun göstergesidir. Buna istinaden saygısız insan uymamak , ona cevap vermemek kişinin asil karakter , sağlam duruşlu olduğunu gösterir. İslam dini ve dinimiz bir toplumda bir insan sizi rencide ediyor , hakaret  konuşuyor ise , yapacağınız şey vereceğiniz cevap ve asli karar ile muteberdir demiştir.

SUSKUN SOHBET  ODALARI

Suskun ve sakin olarak kalmanız o toplumda sizin duruş ve kalite olarak orada olanların gözlerinden kaçmayacaktır. İslam dininde olgun sohbet tutumu , dinimiz de seri sohbet ederken dahi olsa olgun sohbet etmeliyiz. Olgun bir sohbet tutumu yaş ile değil yaşanmışlık ve alt yapısı sağlam olarak yetişen dedir.

Zaman içerisinde buna istinaden alınan  tüm İslami bilgiler , tüm yaşantımızdan kesitler ile depolanan zihinler ile bir yaşam sürdürmekteyiz. İslamın esas vurgusu dine yatkınlık , İslam da hoşgörülük tür.

Sevgili dostlar ve saygı değer İslami sohbet , dini chat ailesi , aramızda olmanızdan aldığımız güç , enerji , huzur ile sizlere her gün makale yazmaktayız. Makale olarak dinde gerekli olan tutum ve davranışlar , hayatımızda yapmamanız gereken uyumlar dan bahsediyoruz.

İSLAMİ SOHBET İSLAMİ MUHABBET

Umarız İslama yakışır şekilde alçak gönüllü olmayı , mütevazi olarak sohbet etmeyi göz önünde baz alarak sohbet edersiniz. Sakin bir sohbet arkadaşınız var ise ne mutlu sizlere. Bir arkadaş size o sohbet mekanında huzur veriyor ise size yetecektir.

Doğası ve yapısı ile İslama yatkın birisi , İslam dan aldığı bilgi ve birikimler aile terbiyesi ile özleşir ise , sohbet ederken dikkat ederek sohbet içeriğini mütevazi sohbet şeklinde ederler. Dudaktan kalbe giden yolun tatlı söz , candan yana kalplere işleyen dini sohbetli arkadaşlar ile tanışmak size iyi gelecektir.

Umarız her an size iyi gelen iyi birisi karşınıza çıkar sohbet odaları mızda. Sizin size en iyi gelen tarzınız içinizde barındırdığınız merhametli , sevecen tarzınız olsun arkadaşlar. Olumlu, Olumsuz, Mesajlarınızı bekliyoruz, lütfen bizleri takip etmede kalın.


Etiketler: , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?