RADYO KURALLARIMIZ VE DJ LER

RADYO KURALLARIMIZ VE DJ LER

admin     29-06-21     Canlı Radyo, DJ'LERİMİZ     RADYO KURALLARIMIZ VE DJ LER     246 Defa Okundu

 

RADYO KURALLARIMIZ VE DJ LER

 

Sizlere Radyo alanlarında yardımcı olan DJ ekiblerimiz alanı vede görevinde kendine hastir. Dj sorumluğunu yapan arkadaşlarımız yönetime bağlı olarak çalışmaktadırlar.
Açık şekilde belirlenen kurallara uyması ve yayın sorumluluklarını alması gerekir.

B  DJ arkadaşlarınız yayını aldığında bizlerde mecburen istek almak yoktur arkadaşlar. DJ LERİMİZ Eğer yayında isteklere yer verecekse sadace sizlerden ricamız istek panelinde isteklerinizi yapıp DJlerimiz ise panelden onaylayıp istediğiniz şarkıları yayınlan maktadırlar. Bizim mekanda  kuralımız olarak  asla özelden istekler almıyoruz. Sizlere emek verip bu odaları açtıysak arkadaşlar Lütfen tüm DJ arkadaşlarımıza saygı göstermeniz vede sadace istek panellerini kullanırsanız çok memnun oluruz.

YAYIN SAATLERİ 

Öncelikle dostlar Normalde DJ lerin yayın saatleri olmaktadır. Ama bizde Ekiblerimizin çoğu real hayatta çalıştıkları için saatleri  belirtmedik şuan radyomuz 7/24 saat açık olup istekli veya isteksiz olarak yayını yapmaktayız. Sizlerin bizleri anlayışla karşılamanızı bekliyoruz sevgili dostlar.

Siyasi içerikler veya küfür argo gibi konuşmalar yasaktır. Bu gibi sohbetlere kesinlikle musade etmemekteyiz.
DJ arkadaşlarımızda kesinlikle takım maçları, siyasi içerikli parçalar da çalmak yasak olduğunu bilmeniz lazım.

Sohbet odalarımızda reklam içerikli kelimeler vermek sohbetler yapmak, Kanuni olarak yasak oldukları için yapan kim olursa olsun hukuki işlemler yapılmaktadır.

Yayında olan arkadaşlar için DJ varsa eğer istek panelleri kapalı olmamalı veya istek paneli kapalıysa eğer verilen mesajlara cevap vermeli.
Çünkü kullanıcılarımızın mesajlarının okunması bizler vede yönetim için çok önemlidir.
GungorenFM.com da eğer yayın alıyorsan kesinlikle prensibimiz başka radyoda görev almanız yasaktır.

Yayın saatinde yayın alan DJ arkadaşlarımız varsa eğer yada bırakmak istiyorsa, arkadaşlarına sesleniyorsa eğer bırakmak için lütfen sizlerden ricamız dikkatli olmanız
eğer away sanız away eki almanızda faydalı olucak. Sizlere ses edip cevap vermeksizin geri dönüş yapmıyorsanız bu sizlerin ne kadar değer verdiğinizi gösterir.

 

Gungorenfm.com radyomuzda seviyesiz davranışlar göstermek kesinlikle yasak olup bu amaçla
gelip sohbet edenler hemen akabinde uzaklaştırma alıcaklardır. Sitemizde heraketli parçalar çalarken lütfen sizlerden ricamız başkalarını rahatsız etmemeniz yolunda olucaktır.

 

Başka yerde yayın yaptıktan sonra arkadaşlar Bizim radyo kanallarımıza gelip yayın alan DJ arkadaşlarımıza uyarımız geldğiniz yerin adreslerinizi reklam yapmamanızdır. yasak oldğunu eminim sizlerde biliyorsunuz.
Her sohbet odaların Kuralları vardır uymayanların ceza yemesi için hiç bir sebep göstermeksizin atılıcaktır.
Her nekadar eş, dost, arkadaş dahi olsa konuk alıp başka site reklamı yapıldığına şahit olursak eğer 2 kişide uzaklaştırma alıcaklardır.

Bizlere ailemize katılmak isteyen tüm kullanıcılarımıza bu kuralları okumaları vede benimsemeleri olmalıdırlar. Manzeretleri kabul etmedğimizi buradan belirtmek isteriz. bunları okuyup hale yanımzdalar ise demekki bizleri seçip kuralları uymaları halinde bizlerle keyifli yayınlar, keyifli dakikalar geçirmek için hazır sayıyoruz.

Kısaca radyo kurallarımız site kurallarımızdan siz değerli kullanıcılarımıza kısa da olsa bahsetmek istedik.
Sizlerinde aynlayışınız bizlerinde çabamız sayesinde eminizki mutlu bir şekilde örf adetlere uyarak uzun yıllarca beraber adımlarımızı atmış olucağız.
Sizlere Radyoların en güzel adresinde https://www.GungorenFM.com dan selamlıyoruz.


Etiketler: , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?