KARADENİZFM GUNGORENFM SOHBET ODALARI

KARADENİZFM GUNGORENFM SOHBET ODALARI

admin     15-09-21     RADYO, RADYO FM, radyo sohbet, Sohbet     KARADENİZFM GUNGORENFM SOHBET ODALARI     252 Defa Okundu

 

Gungorenfm in gür sesi, Karadeniz in nefesi , Karadenizlilerin tek radyo su olan radyo sohbet odaları olan sohbet ten selamlar. Karadeniz fm on line yayın akışı ile internet üzerinden kesintisiz olan yayınına kurulduğu günden buyana sizlere hizmet etmektedir.

 

KARADENİZFM RADYO

 

Karadenizfm , Marmarafm , Akdenizfm radyoları işbirliği ile sizlere sohbet olasılığı olan radyo evi olan radyo kanalımız ile sizlere keyifli müzik şöleni sunmak tayız. Görsel ve yöresel anlatımların olduğu konu başlıkları ile beraberiz.

Türkiye’nin tek Karadeniz radyo su olan Gungorenfm.Com Online olmakla beraber bu aktivitesin de özgür yayıncılık ile tamamen prensip içerisine dikkat ettiği için bu prensip ile tek radyo olan Gungorenfm ile birinci sırada yer almaktadır.

 

Google de internet dinleyicisi artmasından ötürü radyo yayıncılığını internet üzerine taşıyan Gungorenfm online yayın ekibi ile sizlere hizmette kusursuz bir yayıncılık anlayışı ve seçkin dj kadrosu ile herkesin gözdesi olarak tarz fm budur dedirtmektedir.

 

GUNGORENFM RADYO

 

Bu tarzımıza yetişecek hiç bir radyo kuruluşu olmadığı gibi hiçbir radyo bizim le beraber kıyasıya rakipsizce yarışamaz. Bizim Gungorenfm radyo muzda olan tüm popüler dj ler istenildiğinde sizler adına istek şarkılarınızı dilerseniz waatsapp tan , dilerseniz sms ile telefon ile istekte edebilir ve istediğiniz şarkıyı dinleyebilir siniz.

Gungorenfm radyonun sesi , radyomuzun  online web sitesi google aramaları ile hemen karşınıza çıkmak tadır . Karadeniz radyosu  Gungorenfm yaklaşık 3 veya 4 yıl üzerine aşkındır sizlere hizmet etmektedir. Bu neden le rakipsiz liğimizi hala sizlerin sayesinde korumaktayız.

 

RADYO SOHBET MUHABBET

 

Karadeniz in gür sesi olan radyo Gungorenfm kuruldu ğu günden bu yana karadeniz kültür ünü hala yaşatmaya devam ediyor ve edecek tir. Gungorenm doğu karadeniz i yaşatsada diğer bölgelerinde favori radyo sudur. Bu neden le hala kültürü ve aktivitelerini hala yaşatmaya devam ediyor.

Yapılan reyting ölçümlerinde birinci sırada olduğunu görmek zor olmasa gerek. Reytink ölçümlerine bakmanız sanırım yeterli olacaktır. Karadeniz Müziğin in yanı sıra en iyi Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk, Pop , Yabancı şarkı yanı sıra verilen reklam ajanslarının reklamları na yer vermektedir.

Saat başı yaptığı haber olanak ağı ile yurtta ve yurt dışında olan haberlerden haber almamızı Gungorenfm sağlamak tadır. Bunun yanında sizler ile olmak üzere sizleri müzik dolu , karadenizfm, Gungorenfm Radyosundan den sizlere iyi günler dileriz


Etiketler: , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?