İSLAMİ SOHBET İLE CHAT ODALARI

İSLAMİ SOHBET İLE CHAT ODALARI

admin     16-07-21     İslami Sohbet Chat     İSLAMİ SOHBET İLE CHAT ODALARI     299 Defa Okundu

 

İSLAMİ SOHBET İLE CHAT ODALARI

 

İnternet vede Sohbet Alemin en büyük Sohbet Odaları https://www.GungorenFM.com islami sohbet muhabbet platformlarına hoş geldiniz. Bu odalarda yapıcagımız sohbetler seviyeli bir şekilde dini sohbetlerin dışına çıkmadan tamamen etik kurallar içerisinde olması lazım sevgili dostlar. Sohbet odalarımızda sürekli dini konular sohbeti açarken, lütfen sizlerden ricamız karşılıklı fikir alış verisleriniz açık olmasına özen gösterelim. Aksi taktirde yapıcağınız sohbetlerde fikir ayrılıklarıyla karşı karşıya gele bilirsiniz.

Bunların sizleri uyarmamızın sebebi ise aksiye dönüşe bileceğini asla unutmayın. Odalarımız üzerinden sohbet etmek, yeni dostluklar edinmek, bildiğimiz konuları 2 ci şahıslara aktarmak, veya eksik kaldığımız konularda diğer arkadaşlarımızdan fikir almak için sohbet odalarımızda her hangi bir ücret, her hangi bir üyelik için ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bizim sohbet odalarımız Sadece islami sohbet üzerine hizmet vermiyoruz ama dini sohbetler üzeri kanalımız olup sadace o kanalda dini muhabbetler için hizmet vermekteyiz. Her hangi bir profil çizmeden veya oluşturmadan tamamen özgün bir şekilde, sadace girmeniz yeterli olucaktır.

Bir rumuz belirterek sohbet odalarımıza bağlantı yapmaya şansınız olucaktır. Sanal sohbet odalarında 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor doldurduktan sonra dünyanın neresinde olursa olunuz arkadaşlar dini sohbetlere şartsız, kayıtsız katılım sağlamakta olucak sınız. Tabi eksi tarafı ise 18 yaşından küçüklerin ise sitemizde bulunması normal olarak kanunen yasak olması Lütfen sizlerden ricamız bu verilen yasaklara uymamız sevgili arkadaşlar. Bu kattığımız yasakları delmeniz açısından www.GungorenFM.com yönetim olarak bu

KENDİME AİT ODA AÇMAK

Bizim sohbet odalarımızda nickinizi kayıt ettikten sonra tahminen 30 gün veya 22 gün olması şartıyla özel odalar açma şansına sahip olucak sınız. Bu açtığınız odalar sayesinde ise dostlar eşinize, dostunuza. aşkınıza, her hangi birine yetki vere bilirsiniz. En güzel özelliği ise önüne gelen herkes bu odalara girme şansları olmıya cak sebebi şudur ki sadace size özel olması. Genel olarak sohbet odalarımızda günlük en az arkadaşlar 3 veya 4 saat online olmanız gerekmektedir. Çünkü gelmeniz açısından Nicklerinizin düşmemesi içindir. Bizim chat odalarımızın en güzel olan tarafı ise oda sahiplerin kurduğumuz kuralların avantajlarından yararlanması. Bunlar sırayla dile getirerek

1 Odalarımıza giriş yaparak tüm kanallarda bulunduğunuzu gösteren mesaj gelicek.

2 Özel odanızda sizin koydguğunuz kurallar dışında haraket edeni kalıcı olarak ata bilmeniz.

3 Site yöneticler tarafında bazı günler toplantılar olmaktadır ve bu toplantılardan yararlanma şansınız olması.

4 Kanal sahibi olarak isterseniz kendinize Yardımcı olarak seçme hakkı veriliyor.

İslami sohbet Chat odaları ile Teyizimiz arkadaşlar Bunlardan İbarettir. sizlere Başka bir günde, saate başka makalelerle buluşmak üzere alasmaladık sevgili https://www.GungorenFM.com ailesi esenlikler diler kalın sağlıcakla. SAYGILARIMIZLA..


Etiketler: , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?