Peki müzik zevkini keşfettikten sonra ne yapacaksınız?

Peki müzik zevkini keşfettikten sonra ne yapacaksınız?

admin     06-07-19     BİZİM DÜNYAMIZ, GENEL     Peki müzik zevkini keşfettikten sonra ne yapacaksınız?     1195 Defa Okundu

Gungorenfm  sitesine girdiğiniz  radyo sohbet odasının #radyo kanalına gireceksiniz. Bu kanalda sizin tarzınızda yayın yapan programcıyı seçip sohbet odasında onun programını dinlemeye başlayacaksınız dinlemek için radyo kanalında mutlaka sizlere web link’i ya da winamp linki verilmiştir ve radyo botlar sayesinde bu otomatik olarak 5 dakika da bir güncelleşmektedir. Buradan linki aldıktan sonra radyonuzu açacaksınız daha sonra ise programa katılmak isterseniz sohbet odasında bulunan programcıya isteğinizi iletebilecek siniz yine bu sohbet odalarında botlar ile yapılmaktadır.

İsteğinizi !istek sanatçı-şarkı (mesaj) şeklinde yapabileceksiniz daha sonra radyo programcısının parçanızı çalmasını bekleyecek bu arada şarkılara da eşlik edebilirsiniz. Sohbet ve chat odalarında bir programcı maksimum 2 saat yayın yapmaktadır. Yayında olan radyo programcısı yayınını tamamladıktan sonra farklı bir programcı yayını alır ve kendi tarzıyla devam eder.

tamamen canlı performans da yayın yapan radyomuzu dinlerken eşi bulunmaz kaliteli o doyumsuz sohbetin keyfine ulaşmak isterseniz sizleri aramızda görmek isteriz.

kalitenin adresi gungorenfm.com sizlerle olmak istiyor o zaman sizde durmayın haydi sizde katılın bu ortama.


Etiketler: , , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?