Gelkeyfim Sohbet Odaları

Gelkeyfim Sohbet Odaları

admin     26-07-21     Gel Keyfim     Gelkeyfim Sohbet Odaları     228 Defa Okundu

 

Https://www.Gungorenfm.com Keyif veren sohbet odalarından selamlar. Gerçek dünyanız da kırılan güveninizi tamir etmek ister misiniz. İşte size buna istinaden iyi bir sohbet etmek fırsatına hoş geldiniz. Tam bir sohbet ci olarak sohbet edin neşe ile.

Kimse için kendinizi feda etmeyin kendiniz için yaşayın ve birde sohbet odaların da kendinizi kimse için yıpratmayın. Su akar yolunu bulur dediğimiz tabiri caizse bunu düşünerek hayatınızı idam’ ettirin, Ne dert kalıcıdır, Nede sıkıntı.

Sağlık varsa gerisi gelir bunu unutmayalım. Dert siz ve sitressiz insan yoktur bunu bizlerde az çok bilmekteyiz. Buna iyi gelen en iyi bir sohbet arkadaşı seçmenizi öneririz.

 

İYİ BİR SOHBET

 

İyi bir sohbet arkadaşı ve iyi bir ask size iyi gelecektir. Sizle ilgilenen aşkınız daima hayatınızı pozitif ederek yalnızlığınızı alacaktır . Sitres veren ask, huzursuz eden sohbet arkadaşınızdan uzak durmanız sizin hayrınıza olacaktır.

Çok derin düşünce insanı yıprattığı gibi, çok iyi düşüncede sizin hayatınızda önemli derece iyi gelecektir. Bu nedenle en iyi arkadaş ve size iyi gelen ilgilenen aşkınızı kimse için üzme menizi öneririz. Aynısı sizler için de geçerli,

Veren alır düşüncesi ile yaptığımız sohbet sözlerimizi düşünerek akıllı mantıklı şekilde karşımızdakine empoze edelim. Sanal ortam diye düşünerek hiç bir insanı gererek, üzerek, ego, kibir vasfı ile üzerek güvensizliğe itmeme lisiniz.

Güven tek seferlik olup sonralarında beraberinde soru işaretlerine sebeptir. Bundan dolayı iyi sırdaş olan arkadaşınızı ve iyi bir askınız varsa onu üzmeme nizi öneririz. Bir güven bir defa yok edildiğin de tekrar yeniden oluşması ve toparlaması zor oluyor.

İnsanoğlu olarak insanlar çabuk ve hızlı güvenir ama soru işaretinde bunu unutması ve ma dur kaldı ise bunu çabuk unutamaz ve atlatamaz arkadaşlar.

Sizleri güvenli bir ortamda olmanızı sağlamak için huzurlu bir şekilde sohbet edebileceğiniz bir ortama davet ediyoruz. https://www.Gungorenfm.com Geldiğinizde göreceksinizki sırdaş ve en iyi askınızı belkide bizim mekan da bulacaksınız. Şayet ki tüm tavsiyelere rağmen aramızda memnunsanız yetki istemekten sunucu sahibimiz den çekin memenizi öneririz.

Yetkili olmak kolaydır. Ücret talep etmiyoruz. Chat ve sohbet odaların da bu nedenlerden dolayı ücretsiz ve üyelik siz olan tek sunucu bizim sunucu muzdur. Aksaklık yaşarsanız bize hemen müracaat etmenizde fayda olacaktır.

Bir sorun yaşayacak olursanız yetkili arkadaşlardan admin , op, sop lardan yardım istemeniz yeterlidir. En iyi dilerilerimiz ile en iyi sohbet ile görüşmek umudu ile dostça ve hoşça kalın.


Etiketler: , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?