Canlı Dini Sohbet Odaları

Canlı Dini Sohbet Odaları

admin     03-12-21     Canlı Dinî Sohbet Odaları, Canlı Radyo, Sohbet     Canlı Dini Sohbet Odaları     107 Defa Okundu

Canlı olarak sizlere canlı olan candan sohbet odalarından selam sevgiler. Günün her anınında bizler ile beraber olmaya devam eden herkese iyi günler dileriz. Her zaman bilgi , birikim üzerinde açılımını yaptığımız onlarca konunun işlendiği canlı ve yazılı olan görsellikte ise sunumda en güzel sohbet odalarımız dasınız.

Konular derine indikçe daha bir heves ettiğimiz sohbetlerimizi skpye de devam ettiren ve canlı , görüntülü sayısızca erkek sohbet sakini , bayan sohbet sakinlerimiz bulunmaktadır. Sizlerde dini olarak paylaşım etmek isterseniz kendinize youtube de , instegram da sayfa alarak kendinize yeni bir sunum sayfası olarak beğeniler layk alabilirsiniz.

Sanal ortamda olan dinciler , sanal sohbette olan İslamcıların youtube ve sosyal medyalarda onlarca sayfası ve aktif oldukları paylaşımları vardır. İnstag’ram da canlı yayın ile yapılan dini ve İslami konuların işlendiği Proğrama onlarca dini bilgiye ilgi duyan İslam konusunda eğitim almak isteyenler mevcuttur.

SOSYAL MEDYA DA YAŞANAN DİNİ KONULARDA EĞİTİM NEDİR

Sosyal medyada İslam konusu tabi ki bize daha çok yatkınlık verecektir. Bunun aksini kimse ispat edemez. İslam konularının ilgilendiği her konu az veya çok bizim benliğimize işlevsellik verecektir. İslami , dini ahlaki bilgiler açısından konuyu ele baz alır isek her konu tamamen değişkenlik dinde gösterebilir.

 

Bazısı güzel ile konu tezi açarak sohbetin esasları öğrenmek ister. Bazılar abdest nasıl alınır bu açılımda konu tezi açarak mobil sohbet odalarında sohbete bu yönde yön verir. İslamın esası aslı tamamen kuranı kerim , den bizlere indirilerek oku diye bahşedilmiştir. Dinde okumak öğrenmenin yaşı yoktur.

Her yaşta öğrenim yapmak bizim isteğimize bağlı bir durumdur. Bu durum karşısında eğitim ve öğretim yurtlar , kurslar , okulları mevcut olup öğretim üyeleri ile bilgimize bilgi katabiliriz. Bilgilenmek çok güzel bir şeydir işin esasına bakarsak. İşin aslına gelmek gerekirse eğer her alanda öğrenim ci ve aktif olmak bu alanda bize katkı edecektir.

Tüm sınavlardan başarı ile geçtiğimiz konularda sohbet ederek sevdiğimiz öğrencilerimize daha iyi bir eğitim verebiliriz. Sizlere eğitim alanında din , İslam da ve başka sevdiğiniz alanlarda başarılar diler , size saplık doku yarınlar dileriz. Hoş ve hoşça kalın sevgili dostlar..


Etiketler: , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?