BİZLERE SORULAN SORULAR

BİZLERE SORULAN SORULAR

admin     10-07-21     Gungorenfm Sıkça Sorulan Sorular     BİZLERE SORULAN SORULAR     253 Defa Okundu

 

BİZLERE SORULANLAR

 

Sohbet odalarımız Kullanıcılarımız bazı sorularına cevap vermek istiyorum. Bizim prensip ve misyonumuzda arkadaşlar sizlere bu bilgileri yazmaya uygun bulduk. Sevgili okurlarımız odalarımızın, isim olarak bazı kanallar bizlere benzemiş  olabilir veya benzer uzantılı sitelerle hiç bir alakamız olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Sizler için seviyeli bir sohbet ortamı ilkesiyle nezih bir kanal yapmak için tüm ailemizle çalışmaktayız. Tabi efor sarf etmeden bunların hiç biri olmaz. Türkiye en saygılı değerli sohbet ortamlarından biri haline gelmek emin olun  kolay değildir bizlerle yaşayıp göreceksiniz. Sizleri herkesi kazanmak kolay olmamalıdır. Bu sohbet kanalları sizlerindir sevgili arkadaşlar sizlerin görüşleri bizler için çok önemlidir. Bizlerden gelen hatalar, eksikler gördüğünüzde bizlerle iletişime geçerseniz çok mutlu oluruz.

Bazı sohbet kanalları gibi bizler kişi gelsin de nereden gelirse gelsin, mantığında hareket edenlerden asla değiliz sevgili dostlar. Bizler Türk milleti vede şahsımız adına emek vererek sizleri karşımıza çıkıyorsunuz. Sohbet kanallarımız içerisinde görgü, ahlak çerçevesi içerisinde kesinlikle bu kurallar dışına çıkılmasına asla izin vermemekteyiz. Gerçekten kalıcı sohbetler, dostluklara hasret kaldıysanız eğer, tam adresin desiniz. Sevgiye, dostluğa olan tüm kapılarımız açıktır arkadaşlar. Mobil sohbet odaları, chat ortamları olarak https://www.GungorenFM.com olarak hazırız bizler. İRC dünyasında yaklaşık 2 yıl içerisinde parlayan sohbet odalarımız sizlere diğer odalar gibi şunu yaparız böyle yaparız demiyoruz, çünkü bizlerin farkı bizlerle yaşayıp görmenizdir. Sizlerle birlikte kullanıcı ayımız her geçen gün birlikte artmakta olup bizlerde bunları gördükçe okadar mutlu oluyoruz arkadaşlar. Tabi bunlar anlatılmaz yaşanır diyebiliriz.

SIKÇA SORULAN SORULAR 

Sohbet odalarında çeşitli hileler olup ve bunlar ise hırsızlık yaparak emeklerimizi çalan çok kötü insanlar vardır. Sizlerden ricamız dostlar bunlara itibar etmemeniz. Böyle bir durumda karşılaşırsanız eğer lütfen yönetime haber vermeniz anında yardım ederek odalarımızdan bu gibi kişileri yasal işlemleri yapmaktayız. Bunları her ne pahasına kovsak bile sanal ortamlarda çoğalan tiplerdir. Daha iki lafı bir araya getiremeyen eli ayağına dolaşan insanlar işte sanal odalarda erkeklik yapa biliyorlar. Ortam her şekilde sanal olmuş olsada insanların gerçek olduğunu unutan bu terbiyesizlere elbbette gereken cevabları bizler vermekteyiz. Bizlere inanmış gönül vermiş arkadaşlarımıza, dostlarımızın destekleriyle birlikte bunların oyunlarını bozmak bizlerin borcudur. Her yapılan adaletsiz kurallara elbette bizlerinde cevabı olucak elbette arkadaşlar. ve bunları düzeltmek boynumuzun borcudur. Seviye yapılan sohbetlerin adresi olarak sizlerde yerinizi almak için çok geç kalmayın deriz bizlerle kalmanızı tafsiye ederiz. Aşağıda ufak bilgi vererek sitemizle alakalı sorularınızı lütfen bizlere iletirseniz sizlere rahatlıkça yardımcı ola biliriz. Sizler için nick kayıt işleri hakkında kısaca bilgi vereceğim dostlar. nasıl kullanacağınız hakkında.
örnek: /ns register şifre email yazarak nickinizi kaydedin ve sizler kaydetmede sorun yaşıyorsanız eğer sitemize giriş yaparak #operhelp veya #help yardım kanallarına girerek bizlerden yardım isteye bilirsiniz. sizlere kısaca bilgi vermek istedim dostlar. SAYGILARIMLA….


Etiketler: , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?