BİZİM DÜNYAMIZ

BİZİM DÜNYAMIZ

admin     17-11-18     BİZİM DÜNYAMIZ, GENEL     BİZİM DÜNYAMIZ     1269 Defa Okundu

BİZİM DÜNYAMIZ 

DÜNDEN BU GÜNE RADYO HABER SİTELERİ

Yıllardır radyolarda çeşitli konularda isimlerden programlar yapılır.  1994 – 1995 yıllarında bir müddet yayında bulunan Bizim Dünyamız adında özel bir programla özel insanların başarılarını mikrofona taşıyıp farkındalık duyarlılık arttırmak için hazırlanmış bir program olmuştu. Neden ! Bizim Dünyamız ? bilindiği gibi toplumun içinde sonradan veya doğuştan çeşitli engelleriyle yaşam sürdüren engelli bireyler bulunuyor. Toplumun bakış açısındaki yanlış algıyı kaldırmak ve pozitif duyarlılık farkındalık oluşturmak için 1990 lı yıllarda bir çok Radyo ve Tv lerde yayınlar başlamıştı. böyle bir dönemde ifade yeteneği gelişmiş öz güveni yüksek engellere takılmadan engelli bireylerin içinde bulundugu durumu anlatmak için yayın yapmış arkadaşlarımız bulunuyorlardı. Günümüzde çok yayın olmasa da bir kaç tane Radyo programcıları tarafından halen devam eden Radyo , Tv program yapımcılarının oldugunu biliyor ve taktir ediyoruz .

Radyo Haber Sitesi   www.gungorenfm.com

İnternetten aypi sisteminde Web sitesi üzerinden bilgisayar ve mobil programlarıyla Radyo programı sunma imkanı bulunuyor. Geçmişte frekanslı yayın yapan Gungorenfm ( kapandı )  ve yayınlarından biri olan Bizim Dünyamız artık internette üzerinden yayınlarına başlıyor. Bir çok konuların dile alındığı yayınların yanı sıra özel yayın Bizim Dünyamız  proğramıda sunucu Selma tarafından her hafta sonları yayında olacak . Bizim Dünyamız programına öneri , istek , taleplerinizi bizimle paylaşarak yayınlarımıza , yayınımıza katkıda bulunabilirsiniz. Bizim Dünyamız Radyo programında Özel insanların müzik’ten , spor eğlence , magazin  , basın özel yaşam alanlarında gösterdikleri üstün başarı mücadele örneklerini mikrofonumuza taşıyacağız. Bu azimli yaşamlarıyla herkese örnek olan başarılı engel tanımayan arkadaşlarımızı mikrofona konuk edeceğiz.

Siz değerli takip’ci okurlarımız da yayınlarımıza konuk olmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişim kurabilirsiniz sizleri memnunniyetle yayınlarımıza konuk olarak görmek arzularız. Hayatın akışına pozitif farkındalık katmaya çalışan yayınlarımızla kulaklarınızla keyifle dinlediğiniz Radyo olma hedeflediğimiz Mikrofonumuzdan kulağımıza , kalbimize Hayatı paylaşmaya Engel yok diyoruz. Saygılarımızla.

GungorenFm Yönetimi..


Etiketler: , , , , , , ,

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?